#1 2011-07-18 10:56:06

DarkVegan

początkujący

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 8
Punktów :   

Banda 2 Zakon Czarnej Pantery

Nazwa bandy symbolizuje się od zwinności i szybkości tego zwierzęcia godłem będzie łapa pantery która ostrymi szponami cos przecina czyli taki ślad ciosu. No zwierzem bandy będzie czarna pantera.
Ta banda będzie dobra a głównym zajęciem bandy będzie niszczenie wirusów we wszystkich wymiarach.
Prawami członków będzie używanie chipu bandy, uczęszczanie do siedziby i do wymiaru bandy częściowo zajętego przez wirusy które można likwidować a obowiązkiem będzie oczyszczanie cyber świata od wszelkich wirusów.
Do zwierzęcia czrnej pantery będzie chip o nazwie - Wojownicza pantera - sprawia on że po użyciu obok naszego net nawigatora pojawia się pantera która atakuję przeciwnika/ów swoją prędkością zabierając im po 120hp cios działa tylko raz w pojedynkui dodatkowo daje nam super długie i ostre pazury na obu dłoniach. które działają dopóki nie użyjemy chipu żywiołu naszego nawigatora np mamy sharkmena i użyjemy aqua ostrza. Cena dla doświadczonego gracza to free dla gracza to 200zł a dla początkującego to 600zł .

P.S wiem że niemam tyle postów ale czy mogłbys stworzyc mi tom bande dopiera gdy uzyskam te 30postów??


Net Nawigator: Torchman
Banda:
Pet: Początkowy
Net Zwierze:
Chipy:
Miecz 1x 80hp
Długi Miecz 2x 80hp
elektro ostrze 1x 90hp
mini boomer 2x 50hp
Pułapka 1x 70hp
Ogniste ostrze 1x 90hp
Elektro Wstrząs 1x 40hp
płomień 1x 50hp
Trójząb 2x 60hp
Świeca 1x Obrona
Kasa: 8400
Uzbrojenie: Buty - 10 szybkości
Zdolności:
Walka w ręcz: 20
Walka w dystansie: 40
Siła broni: 40
Siła: 40
Obrona: 60
Szybkość: 40
Zręczność: 30
Życie HP: 455
Zawód

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3gie.pun.pl www.najlepszemotylki.pun.pl www.karczmaankhmorpork.pun.pl www.laboraptorium.pun.pl www.imir2010.pun.pl